Trezory, trezorové dveře


Technická řešení

 • Archivační skříně a trezory
  Archivační skříně a trezory nacházejí uplatnění ve firmách, na úřadech a mnoha dalších institucích, kde je nutné mít zabezpečené smlouvy, doklady, dokumenty, osobní zbraně, záznamová média, peněžní hotovost, šperky a jiné cenné předměty. Skříňové trezory navíc splňují nejnáročnější požadavky zákazníků v oblasti vysoké ochrany uschovaných předmětů a vysoké odolností proti mechanickému napadení. Skříňové trezory se vyrábějí s odolností v třídě Z3, 0, I, II, III. Archivační skříně se vyrábějí s odolností v třídě Z2.
 • Nábytkové trezory a schránky
  Nábytkové trezory a schránky jsou určeny k úschově peněžních hotovostí, šperků, důležitých dokumentů, osobních zbraní a dalších předmětů, které mají být spolehlivě zabezpečeny. Vyrábějí se v mnoha velikostech a svým provedením jsou určeny k ukotvení ke stěně nebo k podlaze. Nábytkové trezory a schránky jsou osazovány mechanickými klíčovými zámky, mechanickými kombinačními zámky nebo elektronickými zámky. Trezory se vyrábějí s odolností v třídě Z3, I, II. Bezpečnostní schránky se vyrábějí s odolností v třídě Z2.
 • Stěnové trezory a schránky
  Stěnové trezory a schránky jsou určeny k úschově peněžních hotovostí, šperků, důležitých dokumentů, osobních zbraní a dalších předmětů, které mají být spolehlivě zabezpečeny. Vyrábějí se v mnoha velikostech a svým provedením jsou určeny k zazdění do stěny nebo do podlahy. Stěnové trezory a schránky jsou osazovány mechanickými klíčovými zámky, mechanickými kombinačními zámky nebo elektronickými zámky. Trezory se vyrábějí s odolností v třídě I, II. Bezpečnostní schránky se vyrábějí s odolností v třídě Z2.
 • Trezory a skříně na zbraně
  Trezory a skříně na zbraně jsou určeny k bezpečné úschově různých typů zbraní. Konstrukční řešení umožňuje ukládání dlouhých zbraní včetně optických zaměřovačů. Vyrábějí se v několika velikostech s možností osazení třístranným trezorovým zámkem, mechanickým kombinačním nebo elektronickým zámkem. Vnitřní prostor je možno rozdělit. Všechny trezory a skříně na zbraně jsou vybaveny uzamykatelnou schránkou na střelivo. Trezory na zbraně se vyrábějí s odolností v třídě 0, I. Skříně na zbraně se vyrábějí v třídě Z2.
 • Trezorové dveře
  Trezorové dveře jsou určené především pro ochranu objektů a místností, které mají být spolehlivě a bezpečně zajištěny. Vyrábějí se jako jednokřídlé a dvoukřídlé v několika standardních velikostech nebo jako atypické dle požadavku zákazníka. Uzavírací systém je tvořen třístranným rozvorovým mechanismem ovládaným klikou, který je v uzamčeném stavu zajištěn mechanickým trezorovým klíčovým zámkem, mechanickým kombinačním nebo elektronickým zámkem. Na přání lze dveře upravit pro možnost nouzového odemykání-zamykání i z vnitřní strany. Dostupné jsou v bezp. třídě I, II, II.

Nabídka z našeho sortimentu • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

Kontaktujte nás ještě dnes!

Zavolejte na číslo
 +420 541 211 988

 nebo nám napište pomocí
 kontaktního formuláře.